Ekoporadenský portál Ministerstva životního prostředí


jste zde: úvodní » Plzeňský


Poradenská centra v Plzeňském kraji

Vyberte si poradnu ve vašem okresu:

Benešov (1)  |   Domažlice (1)  |   Klatovy (1)  |   Plzeň-jih (1)  |   Plzeň-město (2)  |   Plzeň-sever (2)  |   Tachov (1)

Environmentální informační centrum Plzeň

Informační centrum poskytuje poradenství a konzultace v celé problematice životního prostředí. Specializuje se na problematiku fondů EU, ochrany zvířat, energetiku, tepelně-technické vlastnosti budov a ekologické značení.

Detail ekocentra ›

Environmentální informační centrum Domažlice

Informační centrum nabízí všeobecné informace o životním prostředí. Specializuje se na ekologické zemědělství a biopotraviny, management biologicky cenných území - kosení a extenzivní pastva, primitivní plemena hospodářských zvířat a jejich využití při údržbě krajiny, biozahrady a přírodní zahrady, návrhy hospodaření pro zvýšení biodiverzity včetně botanických průzkumů.  

Detail ekocentra ›

Environmentální informační centrum Kladruby

Informační centrum poskytuje poradenství a konzultace v celé problematice životního prostředí. Specializuje se na problematiku nakládání s odpady, péče o krajinu, zelené úřadování, využívání místních a přírodních materiálů. Dále na šetrný cestovní ruch (cykloturistika, ekoturistika, geoturistka...).

Detail ekocentra ›

Environmentální informační centrum Klatovy

Informační centrum poskytuje poradenství a konzultace v celé problematice životního prostředí (specializace v oblasti ekologického zemědělství), poradenství s dotacemi z fondů EU.

Detail ekocentra ›

Environmentální informační centrum Spálené Poříčí

Informační centrum poskytuje poradenství a konzultace v celé problematice životního prostředí. Specializuje se na problematiku ochrany přírody a zvířat - biologické průzkumy vodních toků, záchranné transfery, programy Květnaté louky, Obojživelníci, Rak, Formica, Sova pálená, kořenové čistírny odpadních vod (poradenství, exkurze).

Detail ekocentra ›

Environmentální informační centrum Plasy

Informační centrum poskytuje poradenství a konzultace v celé problematice životního prostředí. Specializuje se na problematiku nakládání s odpady, ochranu přírody a ovzduší.

Detail ekocentra ›

Environmentální informační centrum Radnice

Informační centrum nabízí poradenství, konzultace a zprostředkování konzultací v oblasti životního prostředí. Specializuje se na ochranu biodiverzity, zachování starých odrůd ovocných dřevin a management lokalit s výskytem ohrožených druhů rostlin a živočichů.

Detail ekocentra ›

Občanské sdružení Ametyst

Občanského sdružení Ametyst se zabývá environmentálním vzděláváním a ochranou přírody. Realizuje výukové programy pro žáky všech stupňů škol a semináře pro pedagogy, provádí managementy přírodně...

Detail ekocentra ›

EKIS EkoWATT Plzeň

Poskytujeme poradenství v oblasti energetických úspor a obnovitelných zdrojů energie. Poradíme vám se systémy vytápění, větrání, přípravy teplé vody, se stavebně-technickým řešením či využitím obnovitelných zdrojů energie. Doporučíme vám ekonomicky optimální variantu energeticky úsporných opatření podloženou výpočtem.

Detail ekocentra ›

Vytisknout stránku

Poradny v regionech

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Jaké téma Vás zajímá?

Úžasné projekty OP ŽP

Kontakty

Ministerstvo životního prostředí České republiky
Odbor finančních a dobrovolných nástrojů politiky životního prostředí
Vršovická 65, 100 10 Praha 10
www.mzp.cz


Správce portálu
Tomáš Popp
E-mail: tomas.popp@envic.cz


Vytvořili: ANTstudio.cz
Design: Hanja.eu


©2008 www.ekoporadny.eu

MŽP

MŽP