Ekoporadenský portál Ministerstva životního prostředí


jste zde: úvodní » Ekoporadny


Informační a poradenská centra v celé ČR

Ekoporadna MIKS Krnov

Ekoporadna funguje při Městském informačním a kulturním středisku Krnov a poskytuje informace z oblasti životního prostředí.

Detail ekocentra ›

Občanská poradna Moravské Budějovice

Nabídka služeb poradny je rozšířena o oblast environmentální a oblast aktivního občanství - především zapojování veřejnosti do rozhodování o řešení problémů v životním prostředí.

Detail ekocentra ›

Ekoporadna Paleta Oucmanice

Ekoporadna se specializuje na problematiku nízkonenergetických domů

Detail ekocentra ›

Ekoporadna Vlastivědného muzea v České Lípě

Ekoporadna nabízí odborné poradenství v oblasti ochrany živočichů a rostlin, ochrany přírody. Rozvíjí vztah lidí ke krajině a pořádá environmentální osvětové a vzdělávací akce. Specializuje se na péči o handicapované živočichy (po dobu nezbytně nutnou příjem – převoz), práci s dobrovolníky (monitoring lokalit a ochrana stanovišť chráněných živočichů).

Detail ekocentra ›

Ekoporadna - Správa Národního parku Podyjí

Ekoinfocentrum při Správě NP Podyjí se specializuje zejména na témata související s ochranou přírody a krajiny, ochranou živočišných a rostlinných druhů, s územím Národního parku Podyjí.

Detail ekocentra ›

Ekoporadna Ekologického právního servisu (Ostrava)

Ekoporadna poskytuje právní poradenství v těchto oblastech: založení a provoz občanského sdruženíochrana přírody a krajinyochrana ovzduší a vodEIAsprávní řád a správní řízení,územní plánovánísousedská právanadměrný hluk a místní referendum.

Detail ekocentra ›

Občanské sdružení Ametyst

Občanského sdružení Ametyst se zabývá environmentálním vzděláváním a ochranou přírody. Realizuje výukové programy pro žáky všech stupňů škol a semináře pro pedagogy, provádí managementy přírodně...

Detail ekocentra ›

EKIS EkoWATT Plzeň

Poskytujeme poradenství v oblasti energetických úspor a obnovitelných zdrojů energie. Poradíme vám se systémy vytápění, větrání, přípravy teplé vody, se stavebně-technickým řešením či využitím obnovitelných zdrojů energie. Doporučíme vám ekonomicky optimální variantu energeticky úsporných opatření podloženou výpočtem.

Detail ekocentra ›

EnergySim Praha

Poskytujeme poradenství v oblasti dotačních titulů Nová zelená úsporám na novostavby a rekonstrukce rodinných a bytových domů.

Detail ekocentra ›

Vytisknout stránku

Poradny v regionech

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Jaké téma Vás zajímá?

Úžasné projekty OP ŽP

Kontakty

Ministerstvo životního prostředí České republiky
Odbor finančních a dobrovolných nástrojů politiky životního prostředí
Vršovická 65, 100 10 Praha 10
www.mzp.cz


Správce portálu
Tomáš Popp
E-mail: tomas.popp@envic.cz


Vytvořili: ANTstudio.cz
Design: Hanja.eu


©2008 www.ekoporadny.eu

MŽP

MŽP