Ekoporadenský portál Ministerstva životního prostředí


jste zde: úvodní » Jihočeský


Poradenská centra v Jihočeském kraji

Vyberte si poradnu ve vašem okresu:

České Budějovice (6)  |   Český Krumlov (1)  |   Jindřichův Hradec (3)  |   Prachatice (1)  |   Strakonice (1)

Ekoporadna Rosa (České Budějovice)

Ekoporadna nabízí všeobecné i specializované poradenstvíekospotřebitelství (šetrná domácnost, instituce, firmy), přírodní zahrada, eko-zemědělství, dále poradenství v oblasti místních produktů a udržitelného rozvoje.

Detail ekocentra ›

Energy Centre České Budějovice

Ekoporadna je specializována na problematiku pasivních domů, obnovitelných zdrojů energie a úspor energií , výstavbu energeticky úsporných domů, rekonstrukci domů, vytápění a dotací.

Detail ekocentra ›

EkoWATT - Centrum pro obnovitelné zdroje a úspory energie (České Budějovice)

Poskytujeme poradenství v oblasti energetických úspor a obnovitelných zdrojů energie. Poradíme vám se systémy vytápění, větrání, přípravy teplé vody, se stavebně-technickým řešením či využitím obnovitelných zdrojů energie. Doporučíme vám ekonomicky optimální variantu energeticky úsporných opatření podloženou výpočtem.

Detail ekocentra ›

Juniperia, z.s.

Institut nabízí poradenství v oblasti zemědělství, agro-environmentálních programů, dotací, ochrany přírody, Natury 2000 a rozvoje venkova.

Detail ekocentra ›

Calla - Sdružení pro záchranu prostředí (České Budějovice)

Ekoporadna se specializuje především na ochranu přírody a krajiny, obnovu těžbou narušených území a trvale udržitelnou energetiku.

Detail ekocentra ›

ENKI o.p.s.

Společnost se specializuje na problematiku rybníků a chov ryb, zásady rybářského hospodaření v chráněných územích, protipovodňové funkce rybníků a jejich technický stav, kvalitu vody v rekreačních nádržích a zbytkových jamách po těžbě nerostů, stav mokřadních lokalit a jejich obnovu, pohyb vody v krajině včetně pohybu látek a vlivu na lokální klima, průzkumy vodních nádrží včetně odběru a analýz sedimentů, hodnocení jejich úlohy, jejich rozložení (stratigrafie) a jejich následného využití, solární energetiku.

Detail ekocentra ›

Ekoporadna při Šmidingerově knihovně ve Strakonicích

Poskytováno je především všeobecné ekoporadenství. Zájemci se sem mohou obracet s dotazy týkajícími se ochrany přírody a krajiny, třídění odpadů, šetrné domácnosti, ekologicky šetrných výrobků, úspory energie, práv zvířat, zdravé výživy atd.K dispozici je široký knižní fond i informační materiály.

Detail ekocentra ›

Poradenské centrum Stachy

Informační centrum se zaměřuje na environmentální problematiku. Mezi nejčastější klienty patří zemědělci, především ekologičtí. Těm je nabídnuta pomoc při zúřadování povinné administrativy (havarijní plán, evidence hnojení, pastevní deník atd.). Zemědělci mohou být seznámeni s možnostmi vedení předepsané evidence v ekologickém zemědělství pomocí PC programu GC EKOLOG.

Detail ekocentra ›

Ekocentrum Šípek (Český Krumlov)

Ekoporadna nabízí všeobecné poradenství v oblasti životního prostředí a ochrany přírody a dále v oblasti environmentální výchovy dětí a mládeže a specializované poradenství pro pedagogické pracovníky v oblasti ekologické výchovy na školách.

Detail ekocentra ›

Vytisknout stránku

Poradny v regionech

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Jaké téma Vás zajímá?

Úžasné projekty OP ŽP

Kontakty

Ministerstvo životního prostředí České republiky
Odbor finančních a dobrovolných nástrojů politiky životního prostředí
Vršovická 65, 100 10 Praha 10
www.mzp.cz


Správce portálu
Tomáš Popp
E-mail: tomas.popp@envic.cz


Vytvořili: ANTstudio.cz
Design: Hanja.eu


©2008 www.ekoporadny.eu

MŽP

MŽP