Ekoporadenský portál Ministerstva životního prostředí


jste zde: úvodní » Jihomoravský » Centrum pasivního domu (Brno)


Centrum pasivního domu (Brno)

Poradna je specializována na problematiku energeticky efektivního stavění a pasivních domů (novostaveb i rekonstrukcí). Poskytuje jak základní informace, tak odborné poradenství.

Centrum pasivního domu je nejvýznamnější poradenskou organizací v oblasti osvěty a poskytování informací o pasivních domech a energeticky úsporném stavění v České republice. Pořádá akce pro laickou i odbornou veřejnost - přednášky, semináře, mezinárodní konferenci Pasivní domy, desetidenní kurz Navrhování pasivních domů pro architekty, stavební inženýry a techniky ve stavebnictví, provozuje knihovnu stavebních detailů se zaměřením na pasivní stavby. Připravuje programy na propojení akademické sféry s praxí.

Poradci jsou k dispozici v celé České republice, jejich seznam naleznete zde: http://www.pasivnidomy.cz/nezavisle-poradenstvi-centra-pasivniho-domu/t4085.

Kontakt

Centrum pasivního domu
Údolní 33
602 00 Brno
Tel.:+420 773 071 444
E-mail: poradna@pasivnidomy.cz

http://www.pasivnidomy.cz/

Poradci

Juraj Hazucha
Poradce se specializuje na téma Pasivní domy.

Libor Hrubý

http://www.pasivnidomy.cz

Hodiny pro veřejnost

Návštěvu si prosím dohodněte předem telefonicky nebo emailem. Poradenství je zpoplatněno - obecné poradenství, první půl hodina zdarma, jinak 200 Kč/h, odborné poradenství, analýza projektu 500 Kč/h (možnost slevy studentům nebo ve zvláštních případech).

Fotogalerie

foto  - 185

Vytisknout stránku

Poradny v regionech

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Jaké téma Vás zajímá?

Úžasné projekty OP ŽP

Kontakty

Ministerstvo životního prostředí České republiky
Odbor finančních a dobrovolných nástrojů politiky životního prostředí
Vršovická 65, 100 10 Praha 10
www.mzp.cz


Správce portálu
Tomáš Popp
E-mail: tomas.popp@envic.cz


Vytvořili: ANTstudio.cz
Design: Hanja.eu


©2008 www.ekoporadny.eu

MŽP

MŽP