Ekoporadenský portál Ministerstva životního prostředí


jste zde: úvodní » Jihomoravský » Síť ekologických poraden (STEP)


Síť ekologických poraden (STEP)

Síť ekologických poraden (STEP) je národní profesní asociace, která prosazuje, rozvíjí a podporuje environmentální poradenství. Byla založena v roce 1997.

Hlavní aktivity STEP sledují dlouhodobé cíle a poslání organizace. STEP například pořádá vzdělávací kurzy, semináře, exkurze, diskuse, stáže, konference a setkání pro své členy i ostatní zájemce, vydává publikace. Zprostředkovává příjem a šíření aktuálních informací zvenčí, výměnu informací mezi členy. Realizuje i vlastní projekty a koordinuje práci na nich. Definuje, prosazuje a propaguje profesi ekoporadenství, zajišťuje metodickou pomoc nově vznikajícím poradnám.

Podle potřeby zastupuje ekoporadny v mezinárodních sdruženích, při jednáních s ústředními orgány státní správy, se sponzory a dárci, vzdělávacími institucemi a dalšími partnery. Podporuje vznik a činnost pracovních skupin členů zaměřených na řešení konkrétních nebo organizačních problémů.
STEP provozuje weby www.ekoporadna.cz a www.zeleneuradovani.cz, na kterých informuje o všech výše zmíněných aktivitách a zapojených členech.


Kontakt

Síť ekologických poraden
Panská 9, 602 00 Brno
Tel: +420 542 422 757
E-mail: step@ekoporadna.cz

 

http://www.ekoporadna.cz

Fotogalerie

foto  - 394foto  - 395

Vytisknout stránku

Poradny v regionech

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Jaké téma Vás zajímá?

Úžasné projekty OP ŽP

Kontakty

Ministerstvo životního prostředí České republiky
Odbor finančních a dobrovolných nástrojů politiky životního prostředí
Vršovická 65, 100 10 Praha 10
www.mzp.cz


Správce portálu
Tomáš Popp
E-mail: tomas.popp@envic.cz


Vytvořili: ANTstudio.cz
Design: Hanja.eu


©2008 www.ekoporadny.eu

MŽP

MŽP