Ekoporadenský portál Ministerstva životního prostředí


jste zde: úvodní » Kalendář akcí » Marketing zahradnické firmy


Marketing zahradnické firmy

kdy: 27.02.2018 (!!! ukončená akce)

kde: Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, Václavské náměstí 833/31 (v průchodu), Praha 1 (předn

Být dobrý na trhu nestačí. Je potřeba o sobě efektivně a účinně dávat vědět. Dobré jméno je deviza, která se buduje dlouhou dobu a když se o ně pečuje, zraje jak dobré víno.

Přednášející:
Ing. Stanislav Flek - absolvent zahradnické fakulty dnešní MENDELU v Lednici na Moravě.
Jeden ze zakládajících společníků firmy Arboeko. Zakladatel a dlouholetý ředitel Arboeka ve Smržicích. Dnes se intenzivně věnuje marketingu a to nejen firemnímu ale i celooborovému. Rovněž se intenzivně zabývá stanovováním kvality školkařské produkce a úpravě hodnoticích kriterií.

Dr. Jiří Miler - absolvent pedagogické fakulty Olomoucké university obor biologie tělesná výchova. Středoškolský a vysokoškolský pedagog, trenér ligových basketbalových týmů. Od roku 1997 do 2014 Obchodní ředitel Agro CS. Z malé komunální firmy se jeho přičiněním stal lídr středoevropského byznysu. Byl autorem celé řady inovativních přístupů v oblasti obchodu a péče o zákazníky. Nyní se věnuje firemnímu poradenství a pro některé společnosti připravuje marketingové strategie.

Budeme se věnovat mimo jiné těmto tématům :
Image zahradníka. Jaký mají zahradníci image a proč ? Jak jej využít ? Jak jej budovat ? Jak budovat image firmy ? Profesionalita, korektnost. SLEVA, SLEVA, SLEVA -Jak se nedostat do slevové spirály, aneb dejte svým klientům víc než chtějí, víc než si dovedou představit. Jak nebýt stejný s ostatními kolegy, aneb jak jít svou cestou a být úspěšný. Trendy v zahradnickém byznyse - aneb čekají nás dobré časy, jak toho využít ?

Cílová skupina
Zaměřeno na realizační, arboristické firmy a zahradní a krajinářské architekty a projektanty. Majitelé a vedoucí zaměstnanci odborných zahradnických realizačních a arboristických firem, zájemci o autorizaci A.3, technický dozor investora, učitelé odborného školství, studenti odborných škol. 

Podrobné informace na webové stránce: http://www.szkt.cz/akce-szkt-clanky/marketing-zahradnicke-firmy-praha-27.2.2018-2.html

Vytisknout stránku

Poradny v regionech

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Jaké téma Vás zajímá?

Úžasné projekty OP ŽP

Kontakty

Ministerstvo životního prostředí České republiky
Odbor finančních a dobrovolných nástrojů politiky životního prostředí
Vršovická 65, 100 10 Praha 10
www.mzp.cz


Správce portálu
Tomáš Popp
E-mail: tomas.popp@envic.cz


Vytvořili: ANTstudio.cz
Design: Hanja.eu


©2008 www.ekoporadny.eu

MŽP

MŽP