Ekoporadenský portál Ministerstva životního prostředí


jste zde: úvodní » Zlínský


Poradenská centra ve Zlínském kraji

Vyberte si poradnu ve vašem okresu:

 |   Uherské Hradiště (2)  |   Vsetín (2)  |   Zlín (1)

Informační centrum Starý Hrozenkov

Informační centrum poskytuje informace především z oblasti ekologického zemědělství a biopotravin. Nabízí odborné a informační materiály a speciální poradenství pro zemědělce přímo na zemědělském podniku.

Detail ekocentra ›

Ekoporadna Veronica - Hostětín

Ekoporadna poskytuje veřejnosti bezplatnou radu a pomoc v otázkách týkajících se životního prostředí. Návštěvníkům poradny je k dispozici rozsáhlá knihovna se studovnou. Specializuje se na ochranu přírody a krajiny, ochranu klimatu, efektivní využití obnovitelných zdrojů energie, ekologické stavění. Dlouhodobě se podílí na činnosti Sítě ekologických poraden (STEP). a je součástí Sítě center pasivního domu.

Detail ekocentra ›

Ekoporadna Valašské Meziříčí

Ekoporadna se specializuje na ochranu zeleně ve městech, ochranu přírody a krajiny, management chráněných území, péči o živočichy, ornitologii a netopýry, Živé zahrady. Dále pořádá EVVO akce pro děti i dospělé - terénní exkurze, přednášky, semináře, výukové programy, výstavy, tradice a řemesla na Valašsku. Ekoporadna sídlí v prostorách Valašského ekocentra a je součástí sítě vybudované v rámci projektu Valašské centrum pro udržitelný rozvoj.

Detail ekocentra ›

ALCEDO – středisko volného času Vsetín

Středisko se specializuje na ekologickou výchovu, vzdělávání a osvětu (EVVO) dětí i dospělých. V této oblasti nabízí širokou škálu služeb - poradenství pro pedagogy, programy pro všechny stupňě základního školství, tématické kroužky apod.

Detail ekocentra ›

Ekoporadna Čtyřlístek

Ekoporadna se zaměřuje především na ochranu přírody, krajiny, domácí ekologii, obnovitelné zdroje energie, ekologické zemědělství apod.

Detail ekocentra ›

Vytisknout stránku

Poradny v regionech

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Jaké téma Vás zajímá?

Úžasné projekty OP ŽP

Kontakty

Ministerstvo životního prostředí České republiky
Odbor finančních a dobrovolných nástrojů politiky životního prostředí
Vršovická 65, 100 10 Praha 10
www.mzp.cz


Správce portálu
Tomáš Popp
E-mail: tomas.popp@envic.cz


Vytvořili: ANTstudio.cz
Design: Hanja.eu


©2008 www.ekoporadny.eu

MŽP

MŽP